menu cart

Obchodné podmienky

Objednávka

Otváracie hodiny spoločnosti sú od 10.00-22.00hod. a posledná objednávka bude prijatá 22.00hod. Zákazník si môže objednať telefonicky na čísle 0917 800 801 alebo priamo na našej stránke. Minimálna hodnota objednávky je 5eur /nevzťahuje sa na doplnkový tovar-cigarety,cukrovinky,nealko/. Pri osobnom odbere na našej prevádzke (Elektrárenska 2/A) Vám bude poskytnutá zľava 10%. Objednávka musí byť vopred nahlásená cez telefón alebo internet. Nevzťahuje sa na obedové menu a za objednávku sa nezapočítavajú body do vernostného systému/. Ku každému baleniu je priložená sójová omáčka, wasabi, nakladaný ďumbier a paličky v primeranom množstve vzhľadom na veľkosť objednávky.

Platba

Pri doruční objednávky je možná platba: -hotovosť -gastrolístky /akceptujeme všetky druhu stravných lístkov/ -kartou /pri platbe kartou je potrebné ju pri objednávke nahlásiť/

Reklamácie

Zákazník je povinný tovar si po prevzatí skontrolovať, či neprišlo k zámene tovaru alebo nie je pokazený. Reklamácie je možné podať telefonicky, emailom alebo osobne na prevádzke.

Ochrana osobných údajov

Vaše údaje nám slúžia na správne a včasné dodanie objednávky. Vaše osobné údaje nebudú poskytnuté tretej osobe a budú chránené pred zneužitím.
Ochrana osobných údajov kupujúceho, ktorý je fyzickou osobou, je zabezpečená v súlade so zákonom O ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov č.zákona 122/2013 o ochrane osobných údajov.
Kupujúci súhlasí so spracovaním týchto osobnéých údajov: meno, priezvisko, adresa, bydlisko, sídlo, e-mailová adresa, telefónne číslo, bankové spojenie. Kupujúci súhlasí so spracovaním osobných údajov, a to pre účely realizácie práv a povinností zo zmluvy a pre účely zasielania informácií a obchodných oznámení. Kupujúci súhlasí so zasielaním informácií súvisiacich so službami na elektronickú adresu uvedenú v objednávke alebo pri registrácii a ďalej súhlasí so zasielaním obchodných oznámení na túto adresu.

Platnosť cenníka

Cenník platný od 08.02.2019